Filety z piersi i owoce z grilla

grill

Moja koleżanka przeszła ostatnio na zdrową dietę, i zaczęła się zdrowo i ekologicznie odżywiać. Tak, muszę przyznać, że Warszawa ostatnio złapała tego bakcyla witalności, i wszyscy chcą być tacy zdrowi i fit. No z jednej strony to dobrze. No i ta koleżanka zaprosiła mnie do siebie do ogródka na degustację zdrowej żywności.

Grill broil king – warto w niego inwestować!

grillMiała grill gazowy broil king, który specjalnie kupił jej mąż, jak powiedziała, że chce zdrowo jeść. No a taki grill przede wszystkim robi mięso bez konieczności dolewania tłuszczu, to jeszcze nie traci swoich witamin podczas takiego przyrządzania go. Zapytałam, ile takie grille gazowe broil king kosztują, i okazało się, że nie są aż tak drogie, faktycznie na moją kieszeń, jakbym tam odłożyła sobie. Byłam nimi zafascynowana, bo nie dość, że ładnie wyglądały, to jeszcze można sobie było ustawić intensywność grillowania. No tak, godny polecenia grill, to nie to samo, co taki zwykły ze sklepu za 20zł, z którego za bardzo mi to mięso nie smakuje. Koleżanka przygotowała filety z piersi kurczaka i owoce i warzywa. Zaskoczyła mnie, bo nigdy nie widziałam jeszcze owoców na grillu, ale dostała jakąś książkę z przepisami przy zakupie no i teraz próbuje swoich sił w różnych pozycjach kulinarnych. Usiadłam sobie i oglądałam, jak ten grill robi wszystko za nas, i przyrządza potrawy, a my sobie odpoczywamy, i tylko co jakiś czas trzeba przełożyć mięso na drugą stronę. Byłam ciekawa, czy zasmakuje mi to jedzenie, zwłaszcza te owoce, bo nie miałam pojęcia, jak to będzie smakowało.

No ale jak podała mi na talerz te specjały, to byłam zdumiona. Wszystko dosłownie rozpływało się w ustach, i przy każdym kęsie czułam, że chcę jeszcze więcej. Nie mogłam się powstrzymać i poprosiłam o dokładkę. Nie ma teraz bata, muszę taki grill kupić i do siebie.

Filety z piersi i owoce z grilla
Przewiń na górę