Estetyczna reklama na pojazdach

 

Pracując w agencji reklamowej mogę wyróżnić parę usług, które cieszą się największą popularnością. Wśród nich jest na pewno odpowiednie przygotowywanie banerów reklamowych do druku oraz ich umieszczanie na wysokościach w mieście, a także oklejanie samochodów, które jednak jest o wiele bardziej interesujące zwłaszcza dla firm, które chcą odpowiednio oznakować swoje pojazdy, które wykorzystują w firmach.

Reklamy na samochodach

oklejanie aut białystokDobrze oklejony samochód to taki, gdzie praktycznie ciężko odróżnić, czy jest to lakier, czy może nadruk reklamowy. W tym się właśnie specjalizujemy. Ostatnio nawet mieliśmy klienta, dla którego oklejanie aut białystok było czymś zupełnie nowym i nie do końca wiedział, jak przygotowujemy samochody do oklejania i czy na przykład można bez problemu taki nadruk ściągnąć. Posiadał kilka samochodów firmowych, które chciał okleić w taki sposób, aby jak najlepiej prezentowały ofertę swojej firmy. Wykonaliśmy więc oklejanie samochodów dla niego i widzieliśmy po kliencie, że jest bardzo zadowolony z przekazanej przez nas informacji z ofertą. Pokazaliśmy mu również przykładowe projekty, za które jesteśmy odpowiedzialni, aby miał stuprocentową pewność, że taka reklama na pewno mu się spodoba. Rozwijaliśmy również wszystkie wątpliwości odnośnie klejenia folii z nadrukiem – jest to bardzo prosta czynność i nawet domowymi środkami można pozbyć się nadruku.

Dzięki temu oddał nam praktycznie całą swoją flotę samochodów do oklejenia jedynie nadrukiem z logo firmy, który był zarówno estetyczny, jak i bardzo dobrze prezentował się na białych samochodach. Oklejanie samochodów wykonane przez nas, jako profesjonalistów w tej dziedzinie polecamy każdemu, kto chce albo odmienić całkowicie wygląd swojego samochodu, albo zrobić z niego narzędzie reklamowe.

 

Estetyczna reklama na pojazdach
Przewiń na górę