Efektowne listwy karniszowe

W nowoczesnych wnętrzach wszystkie detale dobierane są z dużą starannością. Na atrakcyjny efekt aranżacyjny składają się nie tylko meble, ale także różnego rodzaju dodatki i dekoracje. Duże znaczenie mogą mieć również materiały wykończeniowe.

Funkcjonalne i trwałe listwy karniszowe

mardom listwa karniszowaW każdym domu uwagę przyciąga wystrój okna. Starannie dobrane firany i zasłony stanowią niemały atut dla każdej domowej aranżacji. Dużą rolę odgrywają karnisze, na których można równomiernie upiąć całą tkaninę. Warto dopasować także specjalną listwę maskującą, która odpowiada za dodatkowe walory estetyczne. W sprzedaży oferowane są listwy w różnych stylach i wymiarach, co pozwala na idealne dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza. Jeżeli wybierany jest ceniony producent Mardom listwa karniszowa gwarantuje wysoką trwałość oraz atrakcyjny wygląd. Wysokogatunkowe listwy wykonywane są z trwałego polistyrenu, odpornego nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na ewentualną wilgoć. W sprzedaży dostępne są szerokie i wąskie listwy, z gładką powierzchnią lub z ozdobnymi frezami. Na uwagę zasługują też listwy maskujące przystosowane do montażu oświetlenia LED – takie akcenty nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego wyrazu. Bardzo oryginalnie prezentują się także listwy karniszowe w nietypowych kształtach, efektownie wyprofilowane. Co istotne – oferowane w sklepach listwy nadają się do malowania, co pozwala na błyskawiczne odświeżenie aranżacji. Takie detale świadczą o dbałości o szczegóły.

Modne materiały wykończeniowe uatrakcyjniają każde pomieszczenie. Do każdego pomieszczenia można dobrać ciekawe produkty, które są praktyczne a zarazem bardzo efektowne. Stylowe listwy wykończeniowe można dopasować do charakteru wnętrza oraz do indywidualnych preferencji użytkowników.

Efektowne listwy karniszowe
Przewiń na górę