Duża hale namiotowe dla konia

Prowadzimy super pensjonat dla koni z moim mężem. Przyjmujemy pod opiekę konie odebrane przez różne fundacje. Ponadto posiadamy także tor z przeszkodami, gdzie organizowane są zawody dla naszych koni. Organizujemy także kolonie dla młodzieży, która tak jak my, kocha konie i inne zwierzęta.

Jaką halę namiotową końską wybraliśmy do pensjonatu

hala namiotowa dla koniWielkimi krokami zbliżała się nam ważna data. W tym czasie miały odbyć się bardzo duże zawody sportowe w skokach przez przeszkody na poziomie międzynarodowym, a cały przychód z biletów miał zostać oczywiście przeznaczony na naszych podopiecznych. Byłby to bardzo duży zastrzyk funduszów dla naszych podopiecznych. Dlatego tak bardzo czekaliśmy na ten dzień. Jednak musieliśmy się przygotować do zawodów, jak najlepiej. W tym celu musieliśmy zakupić hale namiotowe dla koni. Żeby odnaleźć najlepsze modele, wpisałam w najbardziej popularną wyszukiwarkę, jaką znałam następującą frazę – hala namiotowa dla koni województwo kujawsko-pomorskie. Województwo kujawsko-pomorskie to oczywiście miejsce, w którym znajduje się nasz pensjonat dla koni. Bardzo szybko udało mi się znaleźć producenta, który zajmował się projektowaniem i tworzeniem od samego początku do końca nowoczesnych hal namiotowych dla koni. Takie nowe hale były by dla nas pomocne potem w lecie, przy przyjmowaniu większej ilości koni, mogłyby służyć jako kwarantanna dla nowo przyjętych koni. Zamówiliśmy pięć hali namiotowych, które mogły pomieści do dwudziestu koni w standardowych warunkach i około dziecięciu, jako kwarantanny. 

Hale namiotowe były gotowe w około dwa tygodnie. Zostały umiejscowione w miejscy zacienionych, mimo to posiadały one bardzo dobry system wentylacyjny, który był konieczny z wiadomych względów. Dodatkowo zamówiliśmy sprzęt u producenta.

Duża hale namiotowe dla konia
Przewiń na górę