Drukarnia dla wymagających klientów

Agencja reklamowa, którą prowadzę od lat stara się utrzymywać dobrą pozycję na rynku. Jednak szybko zauważyłem, że nie tylko liczą się wysokie zyski. Musiałem podjąć współpracę z innymi przedsiębiorstwami aby wzmocnić swoją pozycję.

Wielkie formaty w wysokiej jakości 

drukarnia toruńJako agencja często wykonywaliśmy różnego rodzaju projekty gadżetów reklamowych. Nie które z nich wiązały się z ulotkami, banerami lub specjalnymi broszurami. Uznaliśmy, że idealnym partnerem w naszym biznesie będzie odpowiednia drukarnia. Oczywiście w Toruniu znajdowało się wiele punktów tego typu. Jednak my wiedzieliśmy, która działa najlepiej. Tam znajdował się specjalistyczny sprzęt, które umożliwiał wydruk wielkoformatowy. To idealnie sprawdzało się w przypadkach drukowania na prawdę sporych elementów. Nie którzy klienci zamawiali projekty, które miały zostać wyświetlane i naklejane w miejscach publicznych. Aby to było atrakcyjne liczył się nie tylko dobry projekt graficzny ale też odpowiednia jakość wydruku wielkoformatowego. Na to nie mogła sobie pozwolić każda drukarnia toruń, ponieważ taki sprzęt sporo kosztował. W przypadku Torunia gdzie to jest nie wielkie miasto nie każdy właściciel takiego punktu decydował się na inwestycje w sprzęt. Często można było zobaczyć miejsca przeznaczone tylko do szybkiego ksero na potrzeby studenckie. Jednak my znaleźliśmy firmę, która była idealna do współpracy z agencją reklamową. Dzięki takiemu działaniu można było trochę obniżyć koszty przyciągając większą liczbę klientów.

Nie każda agencja zajmująca się reklamą mogła szybko załatwić drukowanie swoich pracy. W tej branży liczyła się szybkość i to ona decydowała o zainteresowaniu na rynku. W dodatku otwierało to przed nami ciekawe perspektywy na przyszłość i warto było z nich skorzystać. 

Drukarnia dla wymagających klientów
Przewiń na górę