Dostarczam profesjonalne rękawice robocze od znanego producenta

Kiedy zainwestowałem w auto dostawcze to jeszcze nie wiedziałem do czego go wykorzystam. Wiedziałem jednak, że na pewno ta inwestycja mi się zwróci. Zaczęło się od drobnych zleceń na dostawy a teraz mam jednoosobową firmę.

Producent rękawic roboczych dobrze płaci mi za dostawy

producent profesjonalnych rękawic roboczychOtrzymuję zlecenia od różnych klientów na dostawy ich produktów. Mi taki układ zdecydowanie odpowiada. Wystawiam fakturę za swoje usługi i w taki sposób się rozliczamy. Mam jasno ustalone zasady współpracy i tego się trzymam. Największym dla mnie szczęściem było gdy odezwał się do mnie producent profesjonalnych rękawic roboczych, który chciał mi zlecić dostawę. Wtedy to tak na prawdę nie wiedziałem, że ta współpraca będzie na stałe. Pierwszy kurs był niewielki. Miałem dostarczyć kilkaset par rękawic do hurtowni z miasta obok. Wywiązałem się i producent profesjonalnych rękawic roboczych zapłacił mi za usługę. Dostałem więcej niż planowałem, gdyż facet stwierdził, że za tak doskonale wykonaną robotę zasłużyłem na premię. Od tamtego czasu odzywał się do mnie co jakiś czas aż pewnego razu zaprosił mnie na spotkanie handlowe. Nie wiedziałem co jest grane ale czułem, że szykują się jakieś korzystne zmiany. Producent zaoferował mi współpracę na wyłączność. Mam tylko dla niego dostarczać produkty. Początkowo się zawahałem, ale jak dowiedziałem się ile chce mi płacić i jakie transporty wchodzą w grę to nawet się nie zastanawiałem. Poza tym dostanę jeszcze nowy, większy samochód służbowy na potrzeby mojej pracy.

Zgodziłem się wtedy i to była najlepsza decyzja. Zarabiam o wiele większe pieniądze i mam sporo wolnego czasu dla siebie. Moje stare auto odsprzedałem za całkiem niezłe pieniądze, za które kupiłem sobie mnóstwo fajnych gadżetów. Teraz jest idealnie.

Dostarczam profesjonalne rękawice robocze od znanego producenta
Przewiń na górę