Dostaję dla córki ładną spódniczkę dziecięcą

Moja córeczka urodziła się kilka miesięcy temu. W pracy już pojechałam z nią, żeby moje koleżanki mogły ją poznać. Wszyscy się zachwycali i zaskoczyłam się, ponieważ dostałam dla niej mnóstwo prezentów. Ma już rok, ale wcześniej nie chciałam jej zabierać do firmy.

Spódniczka dziecięca jest bardzo dobrej jakości

spódniczki dziecięceDostałam bardzo dużo praktycznych prezentów od koleżanek, ale jeden spodobał mi się szczególnie. Była to śliczna spódniczka, która bardzo mi się spodobała od razu. Planowałam iść do sklepu i obejrzeć spódniczki dziecięce, ale jakoś tak nigdy mi nie wystarczyło czasu. Spódniczkę dostałam od Marysi. Jej mama prowadzi butik dla dzieci i sprzedaje bardzo dobrej jakości ubrania. Ma tam bardzo ładne spódniczki dziecięce, ponieważ byłam w tym butiku jeszcze przed ciążą. Ceny są różne a ja to raczej odwiedzam sklepy z odzieżą używaną. Marysia powiedziała, ażebym poszła do jej mamy i zobaczyła sobie co tam ciekawego ma. Dostanę bardzo dużą zniżkę i będę mogła za każde ubranie zapłacić cenę hurtową. Podziękowałam i wróciłam z córką do domu. Był już czas karmienia i nie chciałam tego w pracy robić. W domu jak już mała zasnęła to pokazałam mężowi wszystkie prezenty, które dostałam od koleżanek. Jemu również bardzo spodobała się spódniczka od Marysi i zapytał gdzie można takie spódniczki dziecięce kupić. Powiedziałam mu o wszystkim a on stwierdził, że skoro dostał wysoką premię to możemy sobie pozwolić na wizytę w tym butiku. Następnego dnia razem się tam wybraliśmy i kupiliśmy mnóstwo rzeczy.

Nasza córeczka chodzi ubrana jak księżniczka. Ma piękne sukienki, spódniczki i rzadko jej zakładam spodnie. Teraz jest bardzo ciepło a spodnie to mogą zaczekać do zimy. U mamy Marysi dostaliśmy spore rabaty i nie wyszło wcale tak drogo.

Dostaję dla córki ładną spódniczkę dziecięcą
Przewiń na górę