Domowe porządki i mycie okien

mycie okien

Zazwyczaj ludzie nie lubią sprzątać. Gdy ja sama mam zabrać się za mycie okien, to dostaję białej gorączki. Uwielbiam pracować, robić coś we współpracy z ludźmi, ale sprzątanie absolutnie nie jest moją domeną. Dlatego jeśli kiedyś finansowo będzie mnie na to stać, z pewnością moim przyjacielem stanie się firma sprzątająca.

Mycie okien – dobry fach?

mycie okienMam w rodzinie dwie kobiety, które trudnią się sprzątaniem oraz wykonują dokładne mycie okien warszawa. Jedna za cel obrała sobie pranie wykładzin samochodowych, a druga sprzątanie firm i domów prywatnych. Zarabiają bardzo dużo, choć początkowo sprzęty pożarły im kilka tysięcy złotych. Gdy widzę jaki one mają porządek w swoich domach, to aż im zazdroszczę. Wszystko świeci się na błysk. Nie ma żadnych smug i zabrudzeń. Podczas gdy mój dywan woła o pomstę do nieba, ich białe dywaniki oślepiają kolorem. Trzeba przyznać, że sprzątanie biur, domów, czy każdego innego budynku, to kawał dobrej roboty. Nikt z nas nie lubi przebywać w brudzie, a szczególnie jeśli takie coś ma miejsce w naszym domu. Dlatego jeśli nie czujemy się na siłach by samodzielnie dom posprzątać, zawsze może pomóc nam profesjonalna firma sprzątająca. Ich ceny są wysokie, ale przecież nie musimy od razu oddawać całego domu do czyszczenia. Są takie przedmioty i miejsca, które po prostu sprząta się i myje dużo trudniej. Zaliczyć do tego możemy dywany, ale i parkiety drewniane. Czasem można sobie odżałować te dwieście złotych i dać coś do profesjonalnego czyszczenia. Tak jak to czasem robimy z naszymi ubraniami.

Domowe porządki mogą się dzielić na pracę wykonaną przez nas, ale i pomoc profesjonalnej firmy sprzątającej. Nie ma problemu z tym by takie znaleźć. Oczywiście najwięcej ofert będzie miała Warszawa, ale i w innych miastach coś będzie. Tym bardziej, że takie firmy są zazwyczaj mobilne.

Domowe porządki i mycie okien
Przewiń na górę