Dlaczego warto kupić stacjonarny komputer do gier?

Miłością do gier komputerowych zaraził mnie mój obecny chłopak. Przedtem interesowałam się jedynie grami dla dziewcząt dostępnymi głównie online, jednakże mój ukochany rozbudził we mnie ogromne zamiłowania także do innych gier i właśnie dlatego postanowiłam kupić sobie dobrego kompa. 

Doskonałe komputery gamingowe

nowoczesny komputer stacjonarny dla graczyPrzyznam szczerze, że na początku myślałam sporo o laptopie gmingowym. Któż by nie chciał grać w swoją ulubioną gierkę leżąc wygodnie na łóżeczku pod kocykiem i z laptopem na kolanach? Zwłaszcza jesienią pomysł ten wydawał się nadzwyczaj kuszący. Zrezygnowałam jednak z tego pomysłu z dwóch względów: po pierwsze taki porządny laptop waży swoje i dobiega nawet do 10 kg, a poza tym w razie czego niekoniecznie istnieje możliwość wymiany w nim poszczególnych części na nowe lub lepsze. Dlatego postanowiłam kupić nowoczesny komputer stacjonarny dla graczy. Nie składałam go jednak samodzielnie ponieważ zwyczajnie nie chciało mi się bawić w sprawdzanie, czy każda część będzie na pewno współgrała z resztą. Zdecydowałam się na kupienie gotowca z profesjonalnego sklepu komputerowego zajmującego się sprzedażą właśnie komputerów przeznaczonych do gier. Co więcej na stronie tego sklepu dostępne były także poszczególne części do komputerów, więc jeżeli w przyszłości chciałabym dokupić więcej ramu, procesor czy nawet kartę graficzną, mogę się od razu poradzić w tej kwestii pracowników dzięki temu, że zakupiłam u nich komputer i wiedzą doskonale jakie on ma w sobie „bebechy”. 

Swój komputer dopasowałam z myślą o jednej konkretnej grze, która bardzo mnie urzekła lecz jak się okazało sprzęt doskonale radził sobie także z najnowszymi produkcjami. Wszystko śmiga mi na najwyższych ustawieniach i jedyne czego mi jeszcze do pełnego szczęścia potrzeba, to porządnego monitora.

Dlaczego warto kupić stacjonarny komputer do gier?
Przewiń na górę