Daję chłopakowi szczotkę do brody

Mój chłopak Paweł zdecydował, że zapuści brodę. Ja nie miałam nic na przeciw, ponieważ bardzo podobają mi się zarośnięci mężczyźni. Ma on bardzo mocny zarost i w niedługim czasie zapuścił bardzo długą i okazałą brodę, która lubił się chwalić.

Chłopak był bardzo zadowolony ze szczotki kartacz

szczotka do brody kartaczJeden z naszych znajomych to nawet namawiał go, by zrobił sobie dredy, ale Paweł chciał mieć zwykłą brodę, o którą łatwiej się dba. Zaczął sobie nawet kupować kosmetyki do pielęgnacji i wiedziałam, że ta zmiana jest nie tylko na chwilę. Pewnego dnia jak wracałam z pracy to wpadłam na pomysł, że skoro tak uwielbia swoją brodę to zrobię mu prezent. Na pewno przyda mu się szczotka do brody kartacz, ponieważ jego kolega się chwalił, że ma taką i Paweł go wypytywał o nią. Pojechałam do centrum handlowego. Niedawno otworzyli tam taki sklep dla brodaczy i sprzedają same markowe produkty. Paweł jeszcze tam nie był to na pewno zrobię mu niespodziankę. W sklepie dostępna była szczotka do brody kartacz, która bardzo mi się spodobała. Była bardzo dobrze wykonana a sprzedawca opowiedział mi bardzo szczegółowo jak dobre ma zastosowanie. Wiedziałam, że taka szczotka do brody kartacz spodoba się Pawłowi i ją kupiłam. Mogłam na miejscu poprosić o jej zapakowanie na prezent i skorzystałam z takiej możliwości. Paweł na pewno się zaskoczy jak rozpakuje prezent. Do tego dokupiłam mu jego ulubionego batonika w czekoladzie. Kiedy wróciłam to właśnie przygotowywał obiad. Od razu wręczyłam mu pięknie zapakowaną paczuszkę.

Szczotka szalenie mu się spodobała. Przez cały wieczór przeczesywał sobie nią brodę i powtarzał, że to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostał. No tak, ale wcześniej nie nosił brody. Jeszcze nie raz uda mi się go zaskoczyć. Jestem pewna.

Daję chłopakowi szczotkę do brody
Przewiń na górę