Czym jest biorezonans?

Wiele osób czuje wewnętrzną potrzebę, aby zainteresować się swoim własnym zdrowiem i przeprowadzić swojego rodzaju skan jego funkcjonowania. Wszystko po to, aby przekonać się, co w organizmie nie działa poprawnie i w którą stronę należałoby pójść w kontekście potencjalnego leczenia. Co należy zatem zrobić, aby własne zdrowie nie było tajemnicą?

O terapii biorezonansowej

terapia biorezonansowaBiorezonans to fantastyczne urządzenie, które jest w stanie zagwarantować pacjentowi kompleksowy skan organizmu pod kątem jego właściwego lub też niewłaściwego funkcjonowania. Nie jest to metoda w pełni nowoczesna, gdyż na rosyjskim i amerykańskim gruncie stosuje się ją od ponad trzydziestu lat i doświadczenie to demonstruje, jak doskonałe działanie ma ta metoda. Co więcej, można powiedzieć, że terapia biorezonansowa jest w stanie wzbogacić człowieka o absolutne przekonanie co do stanu swojego zdrowia, nie tylko w kontekście jego naturalnej pracy, lecz także w nawiązaniu do zagrożeń mikrobiologicznych (a więc wszelkiego rodzaju wirusy HPV, RSV, niektóre bakterie, grzyby, pasożyty i pierwotniaki, warto więc zainteresować się biorezonansem, kiedy ktoś podejrzewa tego typu zagrożenia). Nie ma zbyt wielu przeciwwskazań, jeśli chodzi o taką terapię, jedynymi osobami, którzy nie powinni z niej korzystać są ciężarne kobiety i osoby z rozrusznikiem serca. W innym wypadku nie wpływa to w żaden negatywny sposób na funkcjonowanie organizmu. Przed badaniem biorezonansem należy spożyć lekkostrawny posiłek na dwie godziny przed samym badaniem, pić wodę i unikać alkoholu oraz kawy.

Zawsze warto zainteresować się stanem własnego zdrowia – w zasadzie na każdym etapie rozwoju człowieka. Nie można być zbyt zdrowym przecież, a w wielu sytuacjach jest tak, że człowiek nie jest w pełni świadom tego, co znajduje się w jego organizmie i jakie powinien podjąć kroki, aby zdobyć na ten temat wyszczególnioną wiedzę.

Czym jest biorezonans?
Przewiń na górę