Czym charakteryzuje się Kross Evado?

 

Jedni z nas uwielbiają długie wycieczki poza miasto, a drudzy niczym nie wymuszone rekreacyjne, krótkie wypady po mieście. Jednak mamy jedna wspólną cechę – uwielbiamy to robić na rowerze. Ale czy są rowery, które nadają się zarówno dla pierwszych, jak i dla drugich?

Turystyczny rower od Krossa

kross evado 6.0Rower to pojazd, który dostarcza niemałej porcji aktywności fizycznej. Godzinna jazda, umiarkowanym tempem pozwala spalić około dwustu kalorii. A im częściej oddajemy się rowerowym przejażdżkom, tym szybciej nasz organizm przyzwyczaja się do wysiłku. Z myślą o umiarkowanie aktywnych rowerzystach, którzy nie spędzają na rowerze więcej niż trzy godziny dziennie, powstał Kross Evado 6.0. To jeden z najwyżej uplasowanych modeli turystycznych, w ofercie tej firmy. Z codziennymi wyprawami poza miasto, radzi sobie równie dobrze jak z codzienną jazdą rekreacyjną. Układ napędowy od najbardziej znanej, japońskiej firmy, gwarantuje niezawodność korbowodu i przerzutek, nawet na najtrudniejszych trasach. Gwarantuje on również cichą, płynną zmianę przełożenia. Markowy widelec, zastosowany w Evado 6.0 tłumi nawet najbardziej uporczywe drgania podczas jazdy w ciężkim terenie. Opony ze specjalnie zaprojektowanym bieżnikiem pozwalają unikać poślizgów i zapewniają optymalną przyczepność na zakrętach. Nie sposób nie wspomnieć o hamulcach tarczowych, które są odporne na działanie niskich oraz bardzo wysokich temperatur oraz zapewniają bezpieczne i solidne hamowanie, nawet w górskich warunkach. To wybór dla tych, którzy chcą cieszyć się zarówno jazdą w terenie, jak i tą rekreacyjną.

Kross Evado został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi normami i standardami. Z konkurencją wygrywa nie tylko swoją wytrzymałością i designem, ale też niską, jak na rower turystyczny, ceną. Warto przyjrzeć się rowerom Evado ze szczególną uwagą.

 

Czym charakteryzuje się Kross Evado?
Przewiń na górę