Czy terapia czaszkowo krzyżowa zdołała mi pomóc?

Jak wiadomo jest naprawdę wiele różnych terapii pochodzących z medycyny naturalnej. Jednak trzeba się zastanowić które są skuteczne, a co za tym idzie za które warto zapłacić. Chciałbym opowiedzieć o moich wrażeniach w przypadku terapii czaszkowo krzyżowej.

Jakie mam wrażenia po terapii czaszkowo krzyżowej?

terapia czaszkowo krzyżowa warszawaPrzyznam że na ten rodzaj terapii natknąłem się niejako z przypadku, po prostu znajomy polecił mi to. Nie ukrywam że co jakiś czas miewałem bóle dolnej części pleców które były naprawdę uciążliwe. Szczególnie rano było to dla mnie szczególnym problemem. Mimo sceptycyzmu poszedłem na taką terapię, bo liczyłem na cokolwiek o ile tylko by mi pomogło. Przyjęła mnie kobieta która kazała się położyć i zaczęła używać delikatnie dłoni na moich plecach. Powiedziała że mam tam blokady, które zaraz postara się usunąć. W każdym razie czułem potem zimno, a następnie ciepło. Sama terapia była dosyć prosta przynajmniej z mojej perspektywy, choć wiem że trzeba prawdziwych umiejętności do czegoś takiego. Gdy kolejnego ranka się zbudziłem plecy już mnie nie bolały. Od tego czasu co jakiś czas idę na taką terapię, tak żeby w moim ciele nie powstały żadne kolejne blokady. Właśnie ze względu na doświadczenie tej metody na własnej skórze uznaję ją za tak skuteczną. Dlatego uważam że każdemu może się przydać terapia czaszkowo krzyżowa Warszawa to miasto w którym mieszkam i to właśnie tu poszedłem do tej terapeutki. Z pewnością trzeba wybierać kogoś doświadczonego, tak żeby mieć pewność co do skuteczności całej terapii.

Skoro można poprawić swój stan zdrowia w taki sposób to jak najbardziej dobrze byłoby się tego podjąć. Uważam że jest to metoda której każdy powinien choć raz w życiu spróbować. Może u kogoś nie zadziała, jednak u mnie zdało to egzamin, przez co jestem wielkim zwolennikiem tej terapii.

Czy terapia czaszkowo krzyżowa zdołała mi pomóc?
Przewiń na górę