Ciocia otwiera sklep z dywanikami i matami do aut

dywaniki samochodowe

Moja ciocia otworzyła sklep. Sklep będzie spory i będzie można kupić w nim rzeczy potrzebne do samochodów. Ciocia podpisała długoletnią umowę najmu i zdecydowała się prowadzić sklep razem ze swoim synem.

Dywaniki do samochodów są najlepsze

dywaniki samochodowe Patryk będzie odpowiedzialny za zamawianie towaru. Patryk skończył samochodówkę i zna się na materiałach, które są potrzebne do samochodów. Ciocia będzie odpowiedzialna za sklep. Wyłożyła swoje pieniądze i będzie obsługiwać klientów na co dzień. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty. Każdy klient znajdzie na pewno coś dla siebie u cioci w sklepie. Dywaniki samochodowe welurowe Patryk zamówił od najlepszych dostawców. Postanowił także zamówić dywaniki samochodowe gumowe. Niektórzy klienci preferują dywaniki welurowe a niektórzy gumowe. W sklepie musi być towar dostosowany do każdego klienta. Kuzyn zamówił tez maty do bagażnika. Klienci będą na początku mogli skorzystać z niskich cen i różnych dodatkowych promocji, które ciocia z Patrykiem przygotowali dla swoich pierwszych klientów. Sklep na pewno zrobi furorę . Widziałam jak został przygotowany. W sklepie znajduje się pełno towaru. Dywaniki samochodowe welurowe są bardzo solidnie wykonane. Są dosyć grube a z dołu mają gumę. Będą dobrze dopasowane do każdego auta. Patryk pozamawiał dywaniki i maty do bagażnika, które są odpowiednio dopasowane do każdej marki samochodu. Ceny są bardzo konkurencyjne do innych sklepów w okolicy. Cioci zależy, żeby sklep miał dużo klientów. Ciocia nie zamierza długo się sklepem zajmować.

Chce pomóc rozwinąć ten biznes i całkowicie go wówczas zostawi Patrykowi jak będzie miała pewność, że wszystko dobrze funkcjonuje. Patryk jest bardzo zaradny i na pewno sobie poradzi. Fajnie, ze ciocia ma możliwość i dać mu taki start. Każdy chciałby mieć takie możliwości.

Więcej na motoryzacyjny.pl

Ciocia otwiera sklep z dywanikami i matami do aut
Przewiń na górę