Chcę iść do szkoły kosmetycznej

 

Uwielbiam się malować. Potrafię zrobić bardzo ładny makijaż dzienny czy wieczorowy. Niestety nadal brakuje mi doświadczenia, ale postanowiłam to w końcu zmienić. Jak będę miała certyfikat to na pewno zajmę się tym już w pełni profesjonalnie.

Kosmetyką interesuje się dużo dziewczyn

kosmetyka łódź bałutyZnalazłam szkołę wieczorową, w której dostępny jest taki kierunek jak kosmetyka. Bardzo mnie to ucieszyło i od razu się zapisałam. U nas jest kosmetyka łódź bałuty świeżym kierunkiem, ponieważ wcześniej nie znalazłam nic co tak bardzo by mi odpowiadało. Kiedy pojechałam, żeby się zapisać to okazało się, że nie ja jedna jestem zainteresowana. W kolejce czekało bardzo dużo dziewcząt, które jak ja interesowała kosmetyka łódź bałuty i chciały zdobyć odpowiednią wiedzę. Miejsca nie były ograniczone i każda z nas miała pewność, że uda jej się podjąć naukę w tej szkole. Zajęcia zaczynały się we wrześniu i już dostałam listę niezbędnych materiałów. Do wszystkiego jest swobodny dostęp co było bardzo wygodne. Najbardziej jednak nie mogłam doczekać się zajęć praktycznych. Będę wykonywała makijaż oraz różne zabiegi na modelce, która się zgłosiła na ochotnika. Na pewno będę się bardzo starała i wszystko pójdzie pomyślnie. Dowiedziałam się również, że na egzaminie końcowym do wylosowania będzie zabieg, który trzeba będzie wykonać i to będzie decydowało czy ukończę z powodzeniem szkołę. Dla mnie to bułka z masłem i wiem, że sobie poradzę. Niektóre dziewczyny nie mają żadnego doświadczenia co stawia mnie na pierwszym miejscu.

Egzaminy zdałam celująco. Otrzymałam nawet wyróżnienie co mnie ucieszyło. Jedna z nauczycielek zaoferowała mi pracę w salonie swojej siostry, która szuka kompetentnej osoby do pomocy. Bardzo się ucieszyłam i z ochotą przyjęłam tę ofertę.

 

Chcę iść do szkoły kosmetycznej
Przewiń na górę