Buduję komfortowe letniskowe domki nad morzem

Ten stary ośrodek wczasowy nad morzem został wyburzony, ponieważ nie nadawał się już do użytku a właściciel terenu zdecydował się wystawić go na sprzedaż. Chętnych było bardzo dużo i chciał tam zainwestować, żeby postawić domki letniskowe nad morzem.

Domki letniskowe na najwyższym poziomie

domki letniskowe nad morzemMnie również ta oferta bardzo zainteresowała, dlatego uznałem, że nie przepuszczę takiej okazji i postanowiłem od razu wystosować swoją ofertę do właściciela terenu. Byłem w stanie zapłacić każde pieniądze za ten teren, ponieważ wiedziałem, że jak postawię tam domki drewniane nad morzem to ten wkład bardzo szybko mi się zwróci. Już wiem, że wybuduję komfortowe domki letniskowe nad morzem, żeby zapewnić wczasowiczom warunki mieszkalne na najwyższym poziomie. Właściciel terenu poinformował mnie, że napłynęło do niego mnóstwo ofert i rozważa, którą z nich przyjąć. Od razu mu powiedziałem, że cena, którą wskazałem w ofercie jest orientacyjna i możemy negocjować warunki. Przyznałem również, że zależy mi na tym terenie, bo chcę tam wybudować domki drewniane nad morzem i mam mnóstwo pomysłów, dzięki którym to miejsce nabierze życia. Chcę postawić kilka barów, gdzie będzie można coś zjeść, wypić. Facetowi bardzo spodobał się mój pomysł i powiedział, że na pewno się dogadamy. Przyjął cenę, którą podałem w ofercie i w ciągu miesiąca stałem się właścicielem tego terenu. Teraz buduję komfortowe domki nad morzem i liczę, że do czerwca już wszystko będzie gotowe. Prace idą bardzo sprawnie, ponieważ pogoda bardzo dopisuje, dzięki czemu nie mamy żadnych opóźnień. Przed okresem wakacyjnym na terenie stały już wszystkie domki drewniane nad morzem i mogłem wprowadzić ofertę na wynajem.

Od razu zgłosiło się pełno zainteresowanych i wiedziałem, że ten sezon letni będzie bardzo dobry dla mnie. Udało mi się.

Buduję komfortowe letniskowe domki nad morzem
Przewiń na górę