Brat składa meble systemowe do sypialni

Mój brat szykuje sypialnię w swoim domu. Mieszka w domu z żoną i dziećmi. Jak kupili dom zrobili od razu remont w pokojach dziewczynek a także w kuchni i łazience. Salon i swoją sypialnię zostawili na koniec. Mieli ograniczony budżet i nie mogli sobie pozwolić na niekontrolowane wydatki.

Brat planuje zakup mebli systemowych

meble systemowe do sypialniCały remont jest przeprowadzany w wakacje, kiedy ich dzieci pojechały do babci na wieś. Dzieciaki uwielbiają spędzać czas na wsi u naszych rodziców. Mój rat może w tym czasie spokojnie popracować bo nikt mu nie przeszkadza. Jego żona jest w pracy. Wybrała już meble systemowe do sypialni. Meble systemowe zostały już zamówione i muszą teraz tylko czekać na dostawę. Meble systemowe do sypialni zostaną doręczone kurierem. Brat ze swoją żoną pieniądze już wpłacili w trakcie zamawiania mebli w sklepie. Brat wie, ze meble systemowe będą wymagały samodzielnego składania. Brat ma już w tym spore doświadczenie. Składał jakiś czas temu meble do pokoju swoich dzieciaków a także do kuchni. Poszło mu to całkiem sprawnie bo w zeszłe urodziny dostał od nas porządną wkrętarkę, która idealnie nadaje się do składania mebli. Wiedzieliśmy, że to będzie trafiony prezent. Jego żona podpowiedziała mi, że bardzo mu się a wkrętarka przyda. Ciesze się, ze mogłam chociaż w ten sposób im pomóc. Meble systemowe, które żona brata wybrała bardzo mi się spodobały.

Przyjechałam do brata w trakcie składania mebli ale jak się okazało nie potrzebował mojej pomocy. Postanowiłam mu jednak potowarzyszyć i opowiadałam mu co u mnie słychać i jak mi mijają wakacje. Brat dzięki mnie nie był sam w domu i nawet mu się to chyba podobało. Nie narzekał na moje towarzystwo i nawet mnie nie wygadał. Jak meble zostały złożone to zrobiłam kilka zdjęć żeby pokazać mamie.  

Brat składa meble systemowe do sypialni
Przewiń na górę