Brat przynosi mi dietę pudełkową z rybami

Z bratem to od zawsze mamy dobre relacje. Między nami jest różnica trzech lat, ale to nam nie przeszkadza, żeby dobrze się dogadywać. Często też pomagam mu w nauce, bo jest teraz w klasie maturalnej a ja sobie dobrze radzę i chętnie mu pomagam.

Dzięki diecie pudełkowej z rybami smacznie się najadłam

dieta pudełkowa z rybami w WarszawieTen dzień był bardzo intensywny i w sumie od rana siedzieliśmy nad książkami. Brat nie radzi sobie z geografii i poprosił mnie, żebym wyjaśniła i pomogła mu zrozumieć kilka zagadnień. Rodzice wyjechali na wieś na cały weekend i byliśmy zupełnie sami. Około czternastej zrobiliśmy się głodni i brat zaoferował, że zamówi jakieś dobre jedzenie. Kiedy przyjechała dostawa to okazało się, że jest to dieta pudełkowa z rybami w Warszawie co mnie bardzo miło zaskoczyło. Sądziłam, że Wojtek wybierze jakąś tłustą pizzę a tutaj proszę. Pomyślał i o mnie, bo on wie, że nie jadam tłustych potraw. Zrobiliśmy sobie przerwę w nauce, by się najeść. Przed nami było jeszcze sporo materiały do przerobienia i musieliśmy nabrać sił. Ta dieta pudełkowa z rybami w Warszawie, którą przyniósł mi brat była bardzo smaczna i najadłam się porządnie. Porcje są bardzo obfite i nie ma chyba osoby, która nie jadłaby się takim daniem. Podziękowałam bratu, że zamówił taki dobry zestaw i zapytałam skąd miał namiary. Jego koleżanka ze szkoły jada w taki sposób i mu to poleciła. Postanowił skorzystać tego dnia. Przyznam, że ta dieta pudełkowa z rybami w Warszawie, którą miałam okazję zjeść była jedną z najlepszych, które miałam okazję skosztować.

Brat maturę zdał na dobre oceny. Teraz jak razem zamawiamy jedzenie, to tylko takie zdrowe, ponieważ brat również postanowił diametralnie zmienić swoją dietę. Chce iść do szkoły sportowej to potrzebuje dodatkowego wsparcia.

Brat przynosi mi dietę pudełkową z rybami
Przewiń na górę