Będę sprzedawać wytrzymałe tkaniny w Bydgoszczy

tkaniny

Mam na imię Weronika. Mieszkam w Krakowie. Moja mam Iza dostała propozycje współpracy z bardzo dużym i znanym koncernem farmaceutycznym i musi się przeprowadzić. Ja mam już dwadzieścia pięć lat i nie chcę żeby mama mieszkała tak daleko ode mnie.

Mój nowy sklep z wytrzymałymi tkaninami

tkaniny

Zdecydowałam się przeprowadzić razem z nią. Skończyłam studia i myślałam żeby otworzyć swój biznes. Mama powiedziała, że dołoży mi pieniędzy i w Bydgoszczy będę mogła otworzyć mój sklep. Bydgoszcz to duże miasto i jest w nim spore zapotrzebowanie na tapety i inne rzeczy, które się przydają do wystroju wnętrz mieszkalnych. Na początku chciałam otworzyć tylko sklep z tapetami. Stwierdziłam jednak, ze same tapety nie będą interesowały moich klientów. Postanowiłam do asortymentu zamówić jeszcze zasłony a także panele i farby. Lokal, który muszę wynająć powinien mieć sporą powierzchnię a także dosyć duży magazyn, w którym będę przechowywać materiały. Tapety nie zajmują wiele miejsca. Jednak zamierzam zamówić bardzo wiele wzorów i kolorów i nie wszystko będę mogła umieścić bezpośrednio w sklepie. Zasłony muszą być ładnie zaprezentowane. Zależy mi na najlepszych tkaninach. Tkaniny są bardzo ważne. Klientom zależy żeby wytrzymałe tkaniny z Bydgoszczy były wysokiej jakości. Wówczas pięknie się prezentują i są bardziej wytrzymałe. Zasłony są dosyć drogie dlatego muszę poszukać dobrych i w miarę tanich producentów. W sklepie postanowiłam przygotować dekorację okien. Dekoracja okien pozwoli klientom na zobaczenie jak zasłony i firany będą prezentować się u nich w domach lub mieszkaniach.

Bydgoszcz oferuje wiele lokali na wynajem. Udało mi się znaleźć dobry lokal w niskiej cenie. Zaczęłam także negocjacje z producentami. Podpisałam już kilka umów. Lokal jest już odnowiony. Towar ma zostać dostarczony w poniedziałek.

Będę sprzedawać wytrzymałe tkaniny w Bydgoszczy
Przewiń na górę