Balustrada ze stali nierdzewnej idealna na zewnątrz

Szukając pomysłu na balustradę zewnętrzną warto sprawdzić rozwiązania proponowane przez producentów z Krakowa. To właśnie w tym mieście powstają nowoczesne balustrady wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej. Stal zamieniana jest w prawdziwą sztukę, ale najważniejsze jest to, że taka balustrada jest całkowicie odporna na wszelkie warunki atmosferyczne.

Ile kosztuje nierdzewiejąca balustrada na zewnątrz?

balustrady ze stali nierdzewnej krakówTrudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie dotyczące ceny zewnętrznej balustrady wykonanej ze stali nierdzewnej. Na pewno wszystko zależy jedynie od tego jak ma taka balustrada wyglądać. Wzór ma duży wpływ na wysokość ceny. Na pewno zewnętrzne balustrady ze stali nierdzewnej Kraków muszą kosztować przynajmniej kilkaset złotych za metr bieżący. Jeśli zdecydujemy się na kutą ręcznie stal to zapłacimy oczywiście zdecydowanie więcej. Bardzo ważne jest też to, żeby zamówić balustradę nierdzewiejącą, ale również odpowiednio malowaną. Stal powinna być pomalowana proszkowo, a malowanie powinno być wykonane w próżni. Wtedy pod farbę nie dostaną się pęcherzyki powietrza i w ten sposób malowania nigdy więcej nie trzeba powtarzać. Nie pojawią się żadne pęknięcia ani zgrubienia czy rdzewienia. Na pewno na zewnątrz koniecznością jest zamontowanie balustrady nierdzewnej. W przypadku zamontowania balustrady stalowej nie ma co się spodziewać dłuższej żywotności. Taką balustradę trzeba regularnie ścierać i malować od nowa.

Wracając jeszcze na koniec do kwestii cen to pięćset złotych powinno spokojnie starczyć na metr bieżący kutej balustrady o bardzo ładnym wzorze. We wspomnianym Krakowie mniej więcej tyle to właśnie kosztuje. Warto zainwestować te pieniądze raz a porządnie, a potem nie trzeba się będzie już martwić o jakiekolwiek prace przy takiej balustradzie.

Balustrada ze stali nierdzewnej idealna na zewnątrz
Przewiń na górę