Aukcje i blacharstwo lakiernictwo

Bacharstwo lakiernictwo

Aukcje komornicze od zawsze były czymś co lubiłem. Choć z początku miałem przed tym pewne opory, przez ostatnie parę lat kompletnie się ich wyzbyłem. Oczywiście osobną sprawą było wykupywanie mieszkania od samotnej wdowy z dziećmi której nie stać było na czynsz, a inną sprawą kupno samochodu wcześniej należącego do cwaniaczka wciskającego ludziom kredyty z niemiłosiernie wysokim oprocentowaniem wspomnianym jedynie przy okazji drobnym druczkiem gdzieś na dole ulotki.

Bacharstwo lakiernictwo w moim zakładzie

Bacharstwo lakiernictwoZ prawdziwą przyjemnością obserwowałem jak są im zabierane wszystkie te przedmioty dla których całe swoje życie spędzili oszukując innych. Rzadko kiedy mam możliwość widzieć sprawiedliwość na tym świecie, ale to na pewno jest jedno z takich miejsc. Wiedziałem, że tego dnia miały być licytowane części do samochodów pochodzące z zadłużonego warsztatu samochodowego, co świetnie się składało. Mój zakład z chęcią przygarnie tłumiki i inne części za jedną czwartą wartości, jakie by nie były. Zresztą jakie mają być – były przeznaczone do normalnego montażu w samochodach, właściciel ponoć do samego końca nie wiedział, że dostanie takie kary, że będą mu licytować wszystko. W wystarczyło płacić podatki i wydawać paragony. Dla niektórych to wciąż za dużo i nie pojmują, że płacąc podatki wspierają przede wszystkim społeczeństwo, a nie rząd. Rząd nie buduje dla siebie dróg – gdyby chcieli mogliby latać helikopterami wysoko nad naszymi głowami. Drogi są budowane z myślą o nas, więc zwłaszcza ludzie zajmujący się zawodami związanymi z motoryzacją powinni podatki płacić. Ja podatki płacę zawsze. Warszawa to duże miasto więc potrzebuje dużo pieniędzy by utrzymać w jako takim porządku wszystkie ulice i policję patrolującą miasto.

Pamiętam jak montowałem haki holownicze do radiowozów i żartowałem z policjantami, że wystawię im rachunek na parę tysięcy i połowę im oddam, gdy wartość usługi wynosiła paręset złotych. Mam najtańsze blacharstwo lakiernictwo i naprawy w mieście, a jak na tak duże miasto to jest to jakieś osiągnięcie.

Wiecej na temat blacharstwo lakiernictwa można znaleźć na: http://autozielonka.pl

Aukcje i blacharstwo lakiernictwo
Przewiń na górę