Atrakcyjne działki nad morzem

Nad Morzem Bałtyckim wiele osób posiada prywatne działki, na których mają wybudowane niewielkie domki. To dla nich idealne miejsce na spędzenie wakacji czy świąt z rodziną. Tak naprawdę każdy z nas może mieć taki swój mały luksus.

Gdzie kupić działkę rekreacyjną?

działka rekreacyjna nad morzem w charzynieBudowa domu jednorodzinnego może być prowadzona tylko na działce budowlanej, gdyż posiada ona odpowiednie kwalifikacje i zapisy w dokumentacji. W przypadku domku letniskowego sytuacja jest znacznie prostsza, gdyż potrzebna jest znacznie tańsza działka rekreacyjna i znacznie mniej formalności do załatwienia. Działka rekreacyjna nad morzem w Charzynie będzie idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących spędzać czas w ciszy i spokoju. W tej miejscowości działki są zlokalizowane na oddzielonym lasem trenie, który od morza dzieli zaledwie kilka minut drogi. Trzeba pamiętać, że działka rekreacyjna nie jest działką budowlaną, co ma ogromne znaczenie przy jej ewentualnym zabudowywaniu. Na takim gruncie można co najwyżej postawić domek letniskowy o łącznej powierzchni w podstawie nieprzekraczającej dziesięciu lub piętnastu procent całego obszaru działki. Z powodzeniem możne na niej wybudować domek wystarczający na pomieszczenie całej rodziny. Niektórzy właściciele działek decydują się nawet na wybudowanie domku całorocznego o rozmiarach zgodnych z przepisami i przeprowadzenie się do nich. Oferty sprzedaży działek rekreacyjnych znajdują się w całym kraju, zatem możemy wybudować sobie domek w dowolnym miejscu, niekoniecznie nad morzem.

Porównując działkę rekreacyjną do budowlanej, na pierwszy plan wysuwa się cena, która w przypadku pierwszej działki jest znacznie niższa. Wiąże się to oczywiście z określonymi parametrami i obostrzeniami, ale pomimo tego można w praktyczny sposób urządzić działkę.

Atrakcyjne działki nad morzem
Przewiń na górę