Artystka postanawia przebudować swoją posiadłość z basenami kąpielowymi

baseny kąpielowe

Jakoś ostatnio mam pustkę w głowie. Nie mogę namalować żadnego obrazu a otoczenie jakoś mi przestało sprzyjać. Żaden wyjazd nie wchodzi w grę! Tutaj jest idealne powietrze, które pozwala mi się relaksować.

Baseny kąpielowe były zachwalane

baseny kąpieloweBrak weny trwa za długo, więc muszę coś z tym zmienić. A może przebuduję ogród? Jest taki ponury i nic się w nim nie dzieje. Gdyby były tam chociaż jakieś baseny ogrodowe, to na pewno byłoby dużo przyjaźniej. Pewnie wtedy musiałabym zainwestować w jakieś odkurzacze basenowe, bo mój ogrodnik nie ma takiego sprzętu, ale to nic. Jeżeli ma mi się poprawić nastrój, to muszę takie kroki podjąć. Niedaleko mnie mieszka producent basenów ogrodowych to go zaproszę na herbatę i zapytam o cennik. A może od niego kupię baseny ogrodowe do siebie? Moja sąsiadka, która mieszka naprzeciwko zamówiła sobie u niego pojemne baseny kąpielowe i je zachwalała. Tak, to doskonały pomysł, nie będę się do niego fatygowała tylko zadzwonię, ażeby przyszedł. Chwilę po południu pojawił się mój ogrodnik, ażeby przyciąć krzewy dlatego od razu go zawołałam i powiedziałam co planuję. Zapytałam przy okazji czy potrafi obsługiwać odkurzacze ogrodowe, żeby mieć pewność, że sobie poradzi. To młody i zdolny chłopak ale czasami buja w obłokach i muszę mu dawać reprymendę. Twierdzi, że wie jak działają odkurzacze ogrodowe co mnie ucieszyło, ponieważ nie muszę marnować czasu na szukanie pracownika. Ale jak ja przetrwam tę przebudowę, przecież będzie tutaj hałas, wszystko rozkopią, żeby zamontować te baseny ogrodowe. Muszę szybko coś wymyślić, bo nie wyobrażam sobie przebywać w takich warunkach! Zadzwonię do Marii, która ma domek w górach.

Jednak będę musiała wyjechać z domu na kilka dni, ale jakoś sobie z tym poradzę. Jak wrócę to wszystko będzie już gotowe. Tak zrobię.

Artystka postanawia przebudować swoją posiadłość z basenami kąpielowymi
Przewiń na górę