Aranżacja salonu z wykorzystaniem narożnej kanapy

Salon jest głównym miejscem w domu, w którym spotykamy się z rodziną oraz ze znajomymi. Możemy w nim oglądać telewizję, czytać książki, grać w gry z dziećmi, a także rozmawiać przy kawie z przyjaciółmi. Poza stolikiem na telewizor, półką na książki oraz wygodnymi, nowoczesnymi fotelami, w pokoju dziennym powinna znajdować się duża, funkcjonalna kanapa.

Nowoczesny wygląd dużego narożnika do pokoju dziennego

nowoczesne duże narożniki do domuOstatnio bardzo popularne są obszerne kanapy narożne, które oprócz ciekawego designu są bardzo ustawne i mogą tworzyć ciekawą kompozycję nie tylko w rogu pokoju, ale także na jego środku. Kupowane przez klientów nowoczesne duże narożniki do domu wyróżnia niepowtarzalny design i doskonała jakość wykonania. Niewątpliwą zaletą tych mebli jest ich wielofunkcyjność, ponieważ oprócz funkcji wypoczynkowej, po rozłożeniu stają się łóżkiem do przenocowania gości. Jednak jeśli nie zależy nam na dodatkowym miejscu do spania, możemy wybrać kanapę nierozkładaną. Jest to wybór godny przemyślenia, gdyż bardzo często cena narożnika zależy od jego wyposażenia. Jest to atut mebli robionych na zamówienie. Jeżeli chcemy wybrać pełną wersję kanapy, możemy domówić do niej dużego pufa, który będzie spełniał także funkcję stolika kawowego oraz jeden lub dwa małe podnóżki, przynoszące wytchnienie naszym nogom, po całym dniu pracy.

Producenci mebli na zamówienie oprócz dodatkowych funkcji narożnika, proponują także wybór jego koloru oraz faktury tkaniny na obicia. W ten sposób możemy go dopasować na przykład do foteli typu uszak lub tapicerowanych krzeseł w jadalni. Poza tkaniną można także dobrać wybarwienia nóżek, na których mebel będzie stał. Internet obfituje w różnorodne oferty mebli tapicerowanych, co daje duże możliwości wystroju naszego wnętrza.

Aranżacja salonu z wykorzystaniem narożnej kanapy
Przewiń na górę