Akumulatory do sklepu ze sprawdzonej hurtowni

Dostałem pracę w sklepie motoryzacyjnym u swojego wujka. Skończyłem szkołę i chciałem zarobić sobie na nowy samochód. Rodzice zapłacili mi za kurs prawa jazdy, ale o samochód musiałem się sam postarać. Dlatego praca była mi potrzebna a sprzedaż nie była taka skomplikowana przecież.

Częste zakupy w hurtowni akumulatorów 

hurtownia akumulatorów wrocławWujek dokładnie mnie wdrożył we wszystkie obowiązki i po tygodniu mogłem już samodzielnie pracować. Zajmowałem się nie tylko sprzedażą, ale też dbałem o dostępność towarów w sklepie. Pod koniec tygodnia skończyły się akumulatory i miałem jechać do hurtowni. Wujek dał mi adres i powiedział, że to była najlepsza hurtownia akumulatorów Wrocław był na szczęście blisko, to wiedziałem, że w ciągu godziny wszystko załatwię. Wujek kupował akumulatory tylko w tej wrocławskiej hurtowni, ponieważ były tanie i sprawdzone. Poza akumulatorami było tam jeszcze sporo asortymentu, który wujek kupował. Swój sklep zaopatrywał przede wszystkim w tej hurtowni. Akumulatory były świetnej jakości, ponieważ sprzedawały się najlepiej. Często jeździłem do hurtowni po towar, który szybko znikał ze sklepowych półek. Wielu sprzedawców zaopatrywało się w towar w tej hurtowni, co nie było dla mnie dziwne. Było tam wyjątkowo tanio a hurtownia sprzedawała towar tylko przedsiębiorcom. Zakupy detaliczne nie były możliwe, co dawało przewagę sklepikarzom. Wiedziałem już, że jak kupię używane auto, to akumulator kupię od wujka ze sklepu, bo chcę mieć dobrą jakość.

U wujka zarobiłem dużo pieniędzy i wszystkie wydałem na nowy samochód. Pracowałem w sklepie przez cały czas, ale zajmowałem się tylko zaopatrzeniem. W hurtowni akumulatorów bywałem często i już wszyscy mnie tam znali. Pracowali tam bardzo sympatyczni ludzie, których polubiłem od razu.

Akumulatory do sklepu ze sprawdzonej hurtowni
Przewiń na górę