Agencja public relations pomysłem na biznes

agencja public relations

Mam na imię Karolina Kowalska. Właśnie zdaję ostatnie egzaminy na studiach. Jestem na kierunku zarządzanie i marketing. Kończę pisać moja pracę dyplomową. Muszę obronić się w pierwszym terminie bo mamy już ze znajomymi wykupione zagraniczne wakacje.

Agencje PR są teraz popularne

agencja public relationsWylatujemy z miejscowości Warszawa. Będziemy musieli dojechać do miejscowości Warszawa pociągiem. Na lotnisko dojedziemy specjalnym autobusem. Ekipa na wakacje jest tak dobrana, że nie będziemy się nudzić. Zawsze tą paczka ruszamy na różne wyjazdy i zawsze mamy pełno dobrych wspomnień. Po obronie zamierzam otworzyć swoja firmę. Taka jest księgowym w dużej firmie i podał mi pomysł na firmę będziemy razem go realizować. Tata będzie rozliczał mi wszystkie faktury i pilnował, żebym nie miał żadnych problemów przy ewentualnych kontrolach. Chcemy założyć agencje PR. Ja teraz studiuje marketing i mam bardzo dużo do czynienia z tą tematyką. Jestem kreatywna i mam pełno pomysłów. Agencja public relations daje możliwość ciekawej pracy, ciekawych zleceń i człowiek musi non stop szukać nowych, ciekawych rozwiązań dla swoich klientów. Agencja PR nie potrzebuje bardzo dużego biura. Lokal mamy już wybrany. Odnawiamy go po sklepie z odzieżą. Będzie w jasnych kolorach. Sami go tynkujemy i malujemy. Chcemy żeby wszystko było zrobione przez nas. Ozdoby na ścianach i firanki. Mama ma firmę tapicerską więc ona przygotuje nam obicia na fotele i kanapę, którą kupiłam przez internet. Warszawa to duże miasto. Agencje PR są potrzebne i wyszukiwane nie tylko w miejscowości Warszawa. Mam nadzieję, że uda mi się zdać dobrze egzaminy.

Wypocznę na wakacjach i będę miała dużo siły i motywacji żeby wystartować z moim biznesem. Już nie mogę się doczekać pierwszych zleceń i współpracy z klientami. Jutro obrona.

Więcej o agencji PR na agencja pr – practum.pl

Agencja public relations pomysłem na biznes
Przewiń na górę